• 1184 Budapest, Lakatos út 42.
Italinox Hungária Kft. Rozsdamentes acél termékek forgalmazása

MIBEN SEGÍTHETÜNK?

Nyitvatartás:

Hétfőtől-csütörtökig 7.30 – 16.00, pénteken 7.30 – 14.00 között.

Italinox Hungária Kft. Ughy Gábor

UGHY GÁBOR

Üzletkötő

E-mail: ughy@italinox.hu
Telefon: +3630 526-92-82

Back office:
Hajdu Klaudia
E-mail: klaudia.hajdu@italinox.hu
Telefon: +3620 430-14-67




Italinox Hungária Kft. Kerekes Gábor

KEREKES GÁBOR

Üzletkötő (fitting)

E-mail: kerekes@italinox.hu
Telefon: +3630 263-89-59

Back office:
Szirtes Dávid
E-mail: szirtes@italinox.hu
Telefon: +3630 209-17-42
Babarczi Mariann
E-mail: mariann.babarczi@italinox.hu
Telefon: +3670 608-87-64

Italinox Hungária Kft. Fábián Zoltán

FÁBIÁN ZOLTÁN

Üzletkötő

E-mail: fabian@italinox.hu
Telefon: +3630 996-87-50

Back office:
Császár Edit
E-mail: csaszar@italinox.hu
Telefon: +3630 680-15-97
Fazekas Brigitta
E-mail: fazekas.brigitta@italinox.hu
Telefon: +3630 866-50-51

Kérje árajánlatunkat!






Céginformáció

Italinox Hungária Kft.
1184 Budapest, Lakatos út 42.
+36(1) 297-1050
+36(1) 290-50-67
italinox@italinox.hu
www.italinox.hu